Емкость для брожения

0
203

На думку досвідчених виноробів і самогонників, зброджування сусла — найважливіший етап створення якісного алкоголю. Саме тому таку велику увагу експерти приділяють вибору емкостям для брожения, в якій буде готуватися напій. Для бродіння рекомендується вибирати тару, виготовлену з хімічно нейтральних матеріалів. Інакше алкоголь може увібрати в себе специфічний запах, а також буде неприємним на смак.

Важливо, щоб емкость для брожения герметично закривалася і не пропускала кисень. Це дозволить встановити гідрозатвор і контролювати процес бродіння. Не варто забувати і про комфорт! Вибирайте таку тару, яку буде зручно мити, переносити, зберігати і т.д.

Сьогодні на ринку обладнання для самогоноваріння і виноробства представлена ​​велика різноманітність емкости для брожения. Від подібного достатку іноді буває важко зробити правильний вибір і розібратися, в чому ж відмінність між тарамі! Чому одні стоять дешевше, а інші — дорожче? Саме цьому буде присвячена наша стаття, де ми детально розповімо про всі достоїнства і недоліки ємностей для бродіння.

Також для бродіння деякі використовують алюмінієву емкость для брожения, однак це робити небажано. Звичайно, подібна тара зазвичай проходить всі лабораторні випробування, підлягає обов’язковій сертифікації і абсолютно безпечна для здоров’я. Однак алюміній окисляє брагу, що негативно позначається на якості і смаку алкоголю.

Зате подібна емкость для брожения послужить Вам прекрасним перегінним кубом при дистиляції! Вона має досить низьку вартість, дуже легка і відрізняється високою міцністю, оскільки виконана із зносостійкого матеріалу.

Класичний вибір винороба емкости для брожения — це скло. Воно не вступає в реакцію з вмістом, а також не впливає на смак і аромат напою. Величезний плюс скляної тари — можливість спостерігати за процесом візуально. Такий варіант відмінно підійде для новачка!

Однак у подібної емкости для брожения вина або браги є і певні недоліки. По-перше, тара при необережному поводженні може легко розбитися. По-друге, такий матеріал безперешкодно пропускає через себе згубні для бродіння прямі сонячні промені. Тому рекомендується використовувати бутлі з затемненого скла, обплетені або в пластикових кошиках, що захищає ємності від яскравого світла. По-третє, вміст скляної тари особливо схильне перепадів температури. Зазвичай її поміщають в темне, тепле місце, іноді додатково вкривають ковдрою.

Дуже зручно зброджувати продукт в спеціальних банках. Завдяки широкому горлу в них легко засипати інгредієнти. Добре, коли ємність для бродіння оснащена спеціальним краном, за допомогою якого можна без праці злити необхідну кількість рідини або зняти брагу з осаду.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяCэмплинг
Следующая статьяОценка недвижимости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here