Оценка недвижимости

0
305

ТОВ «Центр експертизи, кадастрової та оціночної діяльності» оценки недвижимости (ЦЕКОД) — сучасне підприємство, яке виконує широкий спектр кадастрових, експертних, оціночних, кошторисних, геодезичних, землевпорядних та топографічних робіт з використанням сучасного високоточного обладнання, в тому числі супутникової GPS. Результати вимірювань обробляються з використанням сучасного програмного забезпечення.

У ТОВ «ЦЕКОД» здійснюють виробничу діяльність висококваліфіковані, сертифіковані штатні фахівці: експерти, оцінювачі, кошторисники, кадастрові інженери, які мають багаторічний досвід роботи в зазначених сферах діяльності і мають відповідні документи встановленого зразка, що підтверджують кваліфікацію.

До об’єктів дослідження співробітники підприємства доставляються наявними в ТОВ «ЦЕКОД» службовим автотранспортом.

оценка недвижимости — це встановлювані на основі спеціальних знань в оценка недвижимости дані про ціну об’єктів нерухомості промислової, житлової та містобудівної сфери.

Орієнтовний перелік завдань, що вирішуються експертів при оценке недвижимости виробництві оціночної експертизи:

визначення ринкової вартості майна, а також інших об’єктів цивільних прав, щодо яких законодавством Російської Федерації встановлена можливість їх участі в цивільному обороті
визначення збитків, завданих пожежею, затокою і т. д.
визначення вартості, оценки недвижимости відновлювального ремонту
визначення ринкової вартості об’єкта нерухомості або окремих прав на нього, включаючи вартість частки, права оренди, права користування, сервітуту і т. д.
інші оціночні експертизи

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here