Ролетні системи

0
94

На ваших вікнах встановлені рулонні штори. Вони звично радують своєю функціональністю, дозволяючи найспекотніші години проводити в прохолоді, а у вихідні дні спати довше, не допускаючи попадання сонячних променів через вікна в період солодкого сну.

Ролетні системи виконують 2 функції: нейтралізують дію вуличного світла і захищають вікна від цікавих поглядів сторонніх людей. Якщо замість тканинного матеріалу вибирається алюмінієвий профіль, то такі вироби здатні не допустити проникнення чужих через вікна і двері. Управління ролетами виконується в ручному і автоматичному режимах. Обслуговування ролет дає можливість вчасно ідентифікувати неполадки з метою подальшого усунення.

Гарантійний ремонт, сервісне обслуговування
Якісно встановлені тканинні ролети не гарантують їх довгу і безпроблемну експлуатацію. Наприклад, ви сильно смикнули за ланцюжок, і механізм підйому полотна вийшов з ладу. Або дитина, побачивши щось за вікном, ненавмисно потягнув за полотно, привівши до його псування. Що стосується зовнішньої ролетной захисту на кіосках і вікнах, то тут теж бувають моменти, після яких потрібне втручання спеціаліста для відновлення роботи систем.

Ролетні системи, як і будь-який вид світлозахисних пристроїв, потребують технічного обслуговування. Воно спрямоване на підтримку працездатності системи, усунення неполадок шляхом використання нових елементів, встановлених натомість вийшли з ладу. Іноді потрібен комплексний ремонт, а то і повна заміна на нові аналоги.

Коротко торкнемося технічного обслуговування систем https://proyom.com.ua/rolety/tehnicheskoe-obsluzhivanie-rolet/. Якщо своєчасно попереджати серйозні поломки, то ролети безпроблемно прослужать набагато довше, ніж зазначено в інструкції по застосуванню. У зв’язку з цим бажано виконувати перевірку працездатності роллетной установки із заданою періодичністю. Це дозволить у заплановані терміни виконувати заміну мастила, робочих деталей. Профілактичний ремонт з гарантіями за доступними цінами абсолютно не обтяжливий для клієнтів. Зате він дозволить уникнути серйозних збоїв, аж до демонтажу системи і установки нової.

що виконується
Монтаж, ремонт, сервісне обслуговування ролетних систем.

1. Аварійне відкриття, якщо сталася поломка, що не дає підняти ролету, що закриває вхід в магазин, на склад або інше приміщення.

2. Заміна ламелей через наявність глибоких тріщин або відламані частин.

3. Відновлення полотна, пошкодженого в результаті хуліганських дій.

4. Усунення неполадок в роботі електричного приводу і двигуна.

5. Оновлення тягових пружин, що відповідають за утримання масиву полотна.

6. Виявлення причин, які привели до неправильного функціонування замків, заміна серцевини.

7. Вирішення питань з шнуром (ланцюжком), які вийшли з ладу.

Чудова якість у всьому
Професійні дії співробітників компанії «Проріз» дають можливість швидко ліквідувати причину поломки, поновити необхідні елементи, якісно виконавши будь-комплексний ремонтно-налагоджувальні роботи. Також можна замовити модернізацію встановлених ролет.

Ви також можете в нашій компанії купити ролети і замовити їх установку по Києву та Київській області. Приймаємо заявки для приватної нерухомості, офісів, магазинів, складських потужностей, МАФів. Ми професійно виконаємо всі установчі роботи, незалежно від ступеня складності і погодних умов.

Завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання і не підводимо клієнтів ні в якості роботи, ні в термінах її виконання. Надаємо гарантії на монтаж і ремонтне відновлення ролет.

Звертайтеся в компанію «Проріз»: вас чекає обслуговування за найнижчими цінами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here