ГКП Одинцово

0
325

Виховання дітей та спілкування з ними — це захоплюючий і цікавий процес. Ми підходимо до нього творчо, дотримуючись при цьому сучасного погляду на планування кожного дня в компанії з вашими дітьми. Ми ГКП Одинцово вчимо дітей мислити критично, пробувати нове і вирішувати завдання граючи. Створюючи приватний дитячий сад, ми мріяли надихнути молоді уми використовувати свою інтуїцію, уяву і нестандартний погляд до вивчення такого страшного, але дуже цікавого світу!

Перебування в дитячому садку ГКП Одинцово 5 днів в тиждень з 8:40 до 19:00 (можливо приводити і забирати дитину пізніше).

РОЗВИТОК
Вам більше не потрібно ходити на додаткові заняття, як це буває в муніципальних дитячих садах. Один тиждень в «Олівері» — це до 22 розвиваючих занять, в тому числі англійською мовою. Заняття веде фахівець з міжнародним досвідом.

Наше завдання — забезпечити індивідуальний підхід до кожної дитини і сприяти його розвитку, тому в «Олівері» невеликі групи і насичений розпорядок дня — занудьгувати не вийде.

НАША КОМАНДА гкп одинцово
Всі фахівці по роботі з дітьми в приватному дитячому садку «Олівер» мають вищу педагогічну або психологічну освіту. Ми прагнемо працювати тільки зі справжніми професіоналами у своїй галузі (логопедії, дефектології, психології тощо).

БЕЗПЕКА
Приміщення саду обладнано домофоном і відео спостереженням. В ГКП Одинцово «Олівері» немає випадкових людей.

Ми створили яскраву і безпечне середовище, використавши якісні імпортні матеріали, що відповідають вимогам СанПіН. Всі кути захищені, а вся дитячі меблі та іграшки мають сертифікати відповідності для дошкільних установ.

ЗДОРОВ’Я
Теплові гармати допомагають нам підтримувати в групах комфортну температуру незалежно від сезону. Приміщення ГКП Одинцово регулярно провітрюється, а повітря щодня очищається за допомогою медичного опромінювача — рециркулятора. Ефективність знезараження повітря до 99%. Також ми використовуємо зволожувач повітря для підтримки комфортного середовища. Ведеться регулярна дезінфекція підлог, меблів та іграшок в дитячому саду. Ми робимо все, щоб знизити ризик виникнення захворювань.

ЖИВЛЕННЯ
Збалансоване дитяче меню, 4-х разове харчування. Для дітей з харчовою алергією ми підбираємо окремий стіл.

Їжа готується з дотриманням діючих санітарно-гігієнічних правил і правил техніки безпеки для підприємств громадського харчування. На виробництві ГКП Одинцово впроваджена система управління якістю (ХАССП).

ВИГІДНІ УМОВИ
У нас немає первинних внесків і прихованих платежів. Англійська та харчування включені у вартість відвідування. При наявності довідки через хворобу дитини, ми компенсуємо частину пропущених днів.

Крім цього, у нас діють приємні знижки та проводяться акції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here