Cканирование рентгеновских снимков

0
262

Якісна та швидка оцифровка, сканирование рентгеновских снимков, будь-яких відеокасет (VHS, S-VHS, VHS-C, S-VHS-C, 8 mm, Hi8, miniDV і т.д.) і аудіокасет, аудіобобін, вінілових платівок, мінідисків MD. Подивитися ціни і порахувати вартість замовлення можна тут.
У процесі сканирование рентгеновских снимков, оцифровки ми виробляємо апаратне поліпшення відео, яке забезпечується застосуванням двонаправленого аналого-цифрового конвертера Canopus ADVC-300 і включає в себе фільтрацію шумів, стабілізацію картинки і т.д.
Якісна та швидка Оцифровка кіноплівки 8 мм і супер8. Попереднє очищення плівки,сканирование рентгеновских снимков, оцифровка методом покадрового сканування з об’єктива в об’єктив (на сьогоднішній день оптимальний метод) .Посмотреть ціни і порахувати вартість замовлення можна тут.
Оцифровка HDV з касет miniDV, Betacam SP.
Конвертація будь-яких відеофайлів і аудіофайлів, склейка фрагментів, обрізка непотрібних фрагментів, запис відео з флешки в DVD формат (для перегляду на DVD плеєрі) або BLU-RAY, створення аудіо CD або дисків mp3.

Сканування фотоплівок, слайдів, фотографій та документів. Розпізнавання тексту. Ретуш, відновлення і оцветненіе фото.Посмотреть ціни і порахувати вартість замовлення можна тут.

сканирование рентгеновских снимков

Копіювання дисків. Друк на диску. Друк обкладинки. Подивитися ціни і порахувати вартість замовлення можна тут.

Відеозйомка та відеомонтаж. Створення фільмів, слайд шоу і вітальних роліков.Подробнее дивіться тут.

Кольорова або ч / б друк фотографій і документів на струменевому принтері. ДРУК візиток. Детальніше дивіться тут

Створення сайтів. Комп’ютерна допомога. Установка програм. Відновлення даних.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here