Удостоверение о прохождении пожарно технического минимума

0
282

Як можна зорієнтуватися в Інтернеті при такій кількості джерел та інформації на них?

Багато сайтів говорять про проходження атестації з пожежної безпеки, інші ж орієнтують фахівців на підвищення кваліфікації в даній галузі.

Крім цього часто відбувається плутанина з поділом сфер пожежної безпеки та пожежно-технічного мінімуму. Частина сайтів визначають їх як одне і те ж, інші ж поділяють як абсолютно різні сфери. Де є правда?

Ця стаття розділить ці дві сфери і пояснить, в якому випадку необхідно підвищувати кваліфікацію, а де досить простий атестації.

Якщо потрібно:

Вступити в СРО
Отримати ліцензію МНС
Співробітник є працівником, відповідальним за пожежну безпеку на виробництві
В цьому випадку необхідно підвищити кваліфікацію, т. Е. Пройти навчання, за яким послідує підсумкова перевірка і отримання. Якщо ви шукаєте де отримати удостоверение о прохождении пожарно технического минимума заходьте на наш сайт spmipk.net.

Опис: Підвищення кваліфікації з пожежної безпеки проводиться не рідше, ніж 1 раз в 5 років. Така вимога не безпідставно і підтверджено відповідним законодавством, а саме ФЗ «Про пожежну безпеку».

Підвищення кваліфікації в галузі пожежної безпеки можна пройти в спеціалізованих центрах, а саме освітніх установах, які мають хорошу методичну базу, кваліфікований склад викладачів і мають ліцензію на ведення такої діяльності.

За підсумками навчання фахівці отримують посвідчення підвищення кваліфікації пожежної безпеки.

Що ж стосовно пожежно-технічного мінімуму? По-перше, саме вже поняття містить в собі розшифровку. Це мінімум, який зобов’язані знати всі співробітники організації. Мета його полягає в знайомстві працівників зі схемою дії при надзвичайних ситуаціях.

По даному напрямку проводиться тільки атестація, а не підвищення кваліфікації.

Атестація з пожежно-технічного мінімуму як правило проводиться один раз в три роки, однак є виключення. Так, для керівників, фахівців і працівників компаній, пов’язаних з вибухонебезпечним виробництвом атестація по ПТМ потрібно не рідше 1 раз в 1 рік.

Ці дві сфери різні, адже їх масштаби, відповідальність співробітників за них, можливі наслідки абсолютно непорівнянні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here