Инверторные сварочные аппараты Эдон

0
281

Сфера застосування «сварочніка» инверторные сварочные аппараты Эдон дуже широка — від вирішення побутових завдань до виконання складних операцій на промислових підприємствах. При цьому будь-який фахівець підтвердить, що правильно підібраний зварювальний апарат не тільки спрощує робочий процес, але і істотно підвищує якість і надійність результату.

Основна класифікація приладів
Зварювання металевих виробів побутовим і професійним обладнанням инверторные сварочные аппараты Эдон може здійснюватися змінним або постійним струмом. Залежно від параметрів вихідної напруги прилади для зварювання бувають трьох типів.

— Трансформатори. Це найпростіші зварювальні апарати, в яких перетворення мережевого змінної напруги в напругу для електрозварювання здійснюється силовим трансформатором. Як правило, напруга холостого ходу на виході такого джерела складає близько 60 вольт. Регулювання струму відбувається за допомогою зміни індуктивності ланцюга або за допомогою двох тиристорів, що мають зустрічно-паралельну схему включення. Недоліком подібних агрегатів є невисока стабільність дуги. Тим не менш, це найбільш доступний варіант для технології MMA.

— Інвертори Инверторные сварочные аппараты Эдон. Метод инвертирования є найбільш вдалим рішенням на сьогоднішній день, оскільки дозволяє отримати практично ідеальну вольт-амперну характеристику на виході джерела. Принцип роботи інвертора наступний. Вхідний струм частотою 50 Гц випрямляється, після чого перетворюється в змінний сигнал високої частоти (до 100 кГц) за допомогою спеціального модуля. Високочастотний сигнал знижується до величини холостого ходу (60 В) за допомогою трансформатора і перетворюється силовим випрямлячем в постійний струм, який виконує корисну роботу. Завдяки ідеально гладкою характеристиці вихідного сигналу електрична дуга виходить потужній та стабільній.
До речі, статті про сумішах для зварювання Ви знайдете в цьому розділі нашого блогу.

Випрямлячі. На виході таких приладів струм має постійну характеристику, яка виходить завдяки впровадженню в схему тиристорних або діодних випрямлячів. У найпростіших апаратах регулювання вихідного електричного сигналу здійснюється за рахунок трансформатора, а для випрямлення використовується діодний міст. У більш складних пристроях регулювання відбувається за допомогою імпульсного управління тиристорами. З огляду на більш високу стабільність дуги, випрямлячі дозволяють отримати герметичний, однорідний і досить міцний шов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here