Билеты Москва — Санкт Петербург

0
167

Гранд Експрес: новий формат поїзда
Здавалося б, чим може здивувати пасажира поїзд Билеты Москва — Санкт Петербург? Хіба що вагонами підвищеної комфортності і наявністю ресторану … Довгий час все так і було, і навіть фірмові потяги не могли переступити певний поріг. Але технології укупі з цілеспрямованістю дали результат: компанія «Гранд Сервіс Експрес» зробила прорив, втіливши в 2005-му році в поїзді «Гранд Експрес» всі побажання пасажирів.

Поїзд або готель на колесах?

Задумуючи проект, багато причетні до нього навіть не підозрювали, що вийде створити ідеал Билеты Москва — Санкт Петербург. Розкішні вагони, найвищий клас обробки, комфорт, якого легко позаздрить навіть п’ятизірковий готель — це тільки верхівка айсберга. А під нею ховається:

• Технічна «начинка», що дозволяє домогтися того самого комфорту. Інженерні системи билеты москва санкт петербург, кондиціонування і вентиляція, шумоізоляція — без усього цього неможливо було б уявити потяг «Гранд Експрес».

• Досвідчений персонал. Коли кожне бажання пасажира вгадується Билеты Москва — Санкт Петербург, а потім виконується на високому рівні — цього не можна не помітити.

• Набір послуг — стандартних та додаткових. На сьогодні в поїзді «Гранд Експрес» можна робити все те ж, що ви робите вдома або в офісі — працювати, дивитися улюблені фільми, спілкуватися з друзями в інтернеті.

Гранд Експрес Билеты Москва — Санкт Петербург: стандарт найвищої якості
Створюючи новий поїзд класу Де Люкс, компанія «Гранд Сервіс Експрес» відразу ж поставила перед собою високу планку. Не випадково, за рівнем обслуговування пасажирів поїзд на протязі вже більше десяти років існування відповідає сучасним західним стандартам обслуговування нічного залізничного транспорту. Чи легко було цього добитися? Так, адже цілі були позначені настільки ясно, що помилки бути не могло.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here