Сервізи

0
113

Які бувають столовые сервизы? Столовий порцеляновий сервіз. Розрахований на обід із супу, другої страви і десерту. Зазвичай в такий сервіз на 6 персон входить 26-30 предметів. Якщо сервіз на 12 персон — то близько 48-50 предметів. Це глибокі, плоскі і десертні тарілки, супниця, 1-2 УБМБФОЙЛБ, соусник, маслянка, 1-2 страви, селедочниці, гірчичниця, набір для спецій. Чайні та кавові сервізи. Розраховані на чаї-або кавування в компанії 6-12 чоловік.

Мінімальний набір столовый сервиз предметів в сервізі на 6 персон — 15. Крім чашок з блюдцями тут буде чайник, молочник і цукорниця. У розширений набір (20-22 предмета) зазвичай входить ще чайник для заварювання, конфетніца і десертні тарілки. Для яких цілей потрібен сервіз?

Для щоденного використання: можна придбати столовый сервиз столовий фарфор з мінімальним декором і в низькому або середньому ціновому діапазоні. Бажано вибирати практичні моделі, які можна мити в посудомийній машині. Для пам’ятних дат та урочистих випадків: чи варто купити порцеляновий сервіз високої якості і красивого дизайну.

Такий столовый сервиз фарфор потрібно берегти як сімейну реліквію і передавати з покоління в покоління. Подумайте про кількість осіб. Зазвичай сервізи з порцеляни розраховані на стандартну кількість персон — 6 або 12. Відомі мануфактури пропонують докуповувати окремі предмети (наприклад, тарілки, чашки і блюдця) на додаток до набору. Це вихід для тих, хто періодично влаштовує звані обіди або вечері, а також на випадок, якщо якийсь предмет розіб’ється.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here