Лендінгем-сайт для ресторану, кафе або бару

0
99

Landing page: все, що вам потрібно знати про що продає сторінці
Landing page — один з головних інструментів продажу. Хочете вміти вичавлювати з нього максимум?

Це простіше, ніж вам може здатися. Я підготував добірку порад, які допоможуть звернути вашу пропозицію в красиву упаковку і вигідно представити його потенційним клієнтам. Крім того, в цій статті ви знайдете хороші приклади дизайну landing page з нашої практики.

Що таке landing page?
У Вікіпедії ви можете побачити наступне визначення landing page: це сторінка, головна мета якої — зібрати контакти вашої цільової аудиторії. Але це не зовсім точно.

Як випливає з назви landing page, це посадкова сторінка, і її головна функція — зібрати і обробити трафік, який надходить з різних джерел: реклама, соцмережі, email-розсилка. В результаті вона захоплює контактні дані або продає безпосередньо. Поради, які я розповім далі, підходять для обох варіантів. Замовляйте лендинг сайт для кафе у нас на digitalbig.ru.

Є 2 типу Лендінгу:

прохідна сторінка

Це один із ступенів до досягнення вашої мети. Як ви зрозуміли з назви, головна функція такої сторінки — направити користувача далі. Для цього ви його залучаєте, даєте корисний матеріал, розігріваєте і відправляєте в подорож.

Головна сторінка

Тут відвідувач повинен закінчити свій вояж, залишивши контактні дані або купивши товар. Основним елементом сторінки є форма для заповнення даних і / або кнопка із закликом до дії. Тут важливо чітко прояснити цінність і дати людині причину співпрацювати з вами.

Особливості landing page з високою конверсією
Не кожна сторінка виконує свою задачу на всі 100%. Але якщо ви пропрацюєте структуру landing page і доповніть її відмінним дизайном, отримаєте результат і понад ста відсотків. Що повинно бути на такій сторінці:

1. Тема, текст і соціальні докази — основа структури ідеальної landing page
Використовуйте ці поради, щоб підвищити кількість заявок:

А. Узгодьте заголовок сторінки і текст рекламних оголошень

Люди клацають по рекламному оголошенню, але швидко покидають вашу сторінку. Чому це відбувається? Порівняйте текст реклами і перший екран Лендінзі. Вони совпдают? Ви обіцяєте одне й те саме?

Справа в тому, що коли людина читає оголошення і натискає на нього, у нього є певні очікування, що буде на сторінці. Якщо реклама говорить «Купи краватку», а на що продає сторінці написано про куртках, то в кращому випадку відвідувач здивується:

Він може залишитися і продовжити вивчати сторінку і, можливо, навіть замовить куртку. У гіршому випадку він вас запам’ятає і більше ніколи не буде кликати по оголошенню. Те ж саме буде, якщо ви напишете в рекламі про супервигідною знижку, яку забудете вказати в тексті landing page. Погодивши текст оголошення і Лендінзі, ви тільки виграєте і поповните список задоволених клієнтів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСервізи

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here