Телефоны

0
561

Звук натискання на екран Android, ви можете відключити цю функцію або включити, якщо вона була вимкнена раніше. Багато власників телефонів, смартфонів і планшетів легко зможуть самостійно знайти, як прибрати звук натискання на екран андроїд, але є ті кому потрібна допомога в таких ситуаціях. Ось для таких простих користувачів, які тільки почали користуватися андроїда або не особливо розбираються в налаштуваннях телефону і призначена інформація на цій сторінці. Покажемо, де знаходяться настройка звуків торкання екрану андроїд 6, 7, 8, 9 сподіваюся, підійде і до інших версій. Так само можете подивитися відгуки внизу сторінки, можливо, хтось вже додав інструкцію для вашої моделі. Удачі! Щоб відключити звук натискання екрану на Андроїд робимо наступне:
— Відкриваємо на телефоні або планшеті «Налаштування». (Для тих хто не знає як потрапити в налаштування Android — тягнемо від верхнього краю екрану вниз і в меню швидкого доступу до різних функцій натискаємо на іконку у вигляді шестерні Налаштування Android.) Детальніше на https://www.telefoniy.ru.
— У відкритих налаштуваннях потрібно перейти в пункт «Звук».
— В налаштуваннях звуку відключаємо пункт «Звук натискання на екран». Увага! якщо в налаштуваннях звуку немає зазначеного пункту, то спершу потрібно натиснути на «Додатково» щоб розкрити додаткові налаштування, де має з’явиться пункт «Звук натискання на екран».

На Андроїд 7 відключати звук натискання на екран потрібно так:
— Відкриваємо «Налаштування» далі «Звук» далі «інші звуки» далі «Звук натискання на екран» і відключаємо або включаємо по необхідності.

На Андроїд 6 звук натискання на екран включається або вимикається так:
— Відкриваємо «Налаштування» далі «Звуки і повідомлення» далі натискаємо на іконку у вигляді «шестерінки» Налаштування звуку дотику екрану Android після чого з’явиться пункт «Звук натискання на екран».

Сподіваюся, стаття допомогла вам включити або відключити звук торкання екрану андроїд.
Не забудьте залишити відгук і вказати модель пристрою до якого підійшла чи ні інфа вище, щоб і іншим відвідувачам сайту залишилася від вас корисна інформація.
Якщо на вашому телефоні, смартфоні або планшеті звуки екрану налаштовуються по-іншому, то просимо поділитися інформацією нижче у відгуках, можливо залишена саме вами інфа виявиться найбільш корисною.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here