Binance

0
478

BNB забезпечує екосистему Binance. Як нативна монета Binance Chain, BNB має безліч варіантів використання: як паливо для транзакцій в ланцюжку, для оплати комісій за транзакції на біржі Binance, здійснення платежів в магазинах і багато іншого. BNB. В якості нативного активу для Binance Chain, ця монета лежить в основі екосистеми Binance. Binance була заснована в 2017 році зі штаб-квартирою в Гонконгу. Генеральним директором є Чанпен Чжао. За півроку роботи Binance увійшла до списку найбільших майданчиків за обсягом торгів криптовалютами. Також у нас присутьне Binance kickback 20%.

У серпні 2017 року одним з керівників Binance стала фінансистка Хе Йі, новина про це підняла капіталізацію компанії на 40 %. Приплив нових користувачів став настільки високим, що в січні 2018 року тимчасово закривалася реєстрація нових клієнтів і була проведена модернізація обладнання через зростання навантаження. Число користувачів Binance на квітень 2018 року становить 7,9 мільйонів.

У березні 2018 року з-за вимог влади Гонконгу і посилюється регуляцією криптовалютного ринку, керівництво Binance прийняло рішення змінити юрисдикцію на мальтійську.

З початку 2019 року Binance оголосила про запуск Binance Jersey — нової торгової платформи для обміну криптовалют на фіатні гроші. Серед перших торгових пар євро і фунт стерлінгів в парах з Bitcoin і Ethereum.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here