Правила ассертивного общения

0
442

У цій статті ми торкнемося актуальну проблему спілкування в неприємних ситуаціях. Як ми можемо висловити свою незгоду з людиною, не торкнувшись його почуттів і проявивши повагу? Наше горло, наш голос, наші слова — наша сила! Що таке ассертивное спілкування?
Ассертивное общение — конструктив, а не конфликты. має на увазі здатність відстояти свої права, висловити свої почуття і думки або повідомити комусь про свої потреби в довірчій, чесній і поважній манері.

Зазвичай ми говоримо про асертивне спілкування, коли стикаємося з неприємними ситуаціями, наприклад, коли:

ми злі, засмучені або розчаровані;
відчуваємо образу;
чогось хочемо або щось нас турбує;
нас критикують;
ми з чимось не згодні;
провадити переговори.
Це поняття також застосовне і до приємних ситуацій, наприклад, коли ми:

когось хвалимо або вітаємо;
приймаємо комплімент або похвалу. Нові часи, нові тренди, нові комунікації
дассертівное спілкування отримало свій розвиток в останні кілька років. Воно з’явилося у відповідь на потребу активно взаємодіяти з людьми, які нас оточують. Умови сучасного світу сприяють гендерній рівності. Від будь-якого індивідуума очікується, що він внесе внесок у розвиток суспільства, що здатний висловити свою думку і переконання (навіть якщо це може суперечити думку інших людей). Якщо ми володіємо навичок асертивної спілкування, то можемо бути впевнені в стабільності нашого психічного стану і в доброму самопочутті, оскільки знижується ймовірність виникнення конфліктів і стресових ситуацій.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяTwitch
Следующая статьяТелефоны

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here