Слова из букв

0
631

У повсякденному житті ми часом стикаємося із завданням складання нового слова з заздалегідь визначених букв або готового слова. У своїй більшості-це люди, які захоплюються настільними або онлайн іграми зі словами. Ми допоможимо вам співставити слова из букв. До числа основних ігор відносяться:

  1. Складальник-двоє і більше учасників вибирають слово (бажано довге), з якого потрібно скласти нові слова існуючі в російській мові. Виграє той, хто знайде максимальну кількість таких слів. На додаток необхідно спочатку визначити, які частини мови (іменник, прикметник та ін.), відмінок (зазвичай називний), число (єдине або множина), а також імена власні або загальні можна використовувати (назва країн, гір, річок і т. д.). Наприклад, скласти слова з букв складових слово»рослина». Отримуємо більше 50 слів різної довжини («лелека»,» САТИН»,» тертя»,» інтерес » та ін).
  2. Анаграма до слова або з букв — для цього ми створили спеціальний розділ на сайті, присвячений вирішенню і складання анаграм онлайн. Звертаємо увагу, що в більшості випадків анаграмою прийнято називати не тільки складання слова з слова, а й складання слова із заданих букв. Тому Вам будуть корисні в роботі обидва розділи сайту. Оцініть можливості кожного напрямку і специфіку роботи.
  3. Чехарда-ведучий заважає букви у вихідному слові і учасники приступають до його розгадування. Хто перший, той і виграв. Наприклад, перемішуємо букви в слові «програма», отримуємо «ГМОРАМПАР» і чекаємо переможця!
  4. Чотири фотки одне слово-на слайді представлено 4 зображення, які об’єднує щось спільне. Завдання знайти цю родзинку. В якості підказок може даватися набір з букв, де в кінцевому підсумку залишаться зайві літери, так як довжина слова визначена спочатку.

Сервіс PoiskSlova.com дозволяє в лічені секунди скласти слова з слова або заданих букв. Ми додали безліч фільтрів для роботи в блоці «параметри пошуку». Вони дозволяють показувати тільки слова з визначенням, задають довжину слова, а також дають можливість використовувати одну і ту ж букву кілька разів.

Розглянемо на прикладі. Введемо пошуковий запит:»ЕКАЛЬРАМ». Відображаємо всі слова, використовуємо букви ОДИН раз, довжина слова Будь-яка. Отримуємо 232 слова.

Уточнимо пошук, показавши слова тільки з визначенням. Разом 43 слова.

Складемо слово із заданих букв, використовуючи всі букви без повтору. Отримаємо анаграму з букв:»КАРАМЕЛЬ».

Система дозволяє групувати результати за будь-якими параметрами, що зручно у вирішенні індивідуальних завдань. Особливо, коли весь процес складання слова з букв відбувається в онлайн, а не ручному режимі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДоставка
Следующая статьяSTICPAY

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here