STICPAY

0
426

За даними Statista , глобальні продажі електронної комерції, як очікується, зростуть з 3 355 млрд. доларів США до 4 206 млрд.доларів США до 2020 року, що означає щорічне зростання майже на 19%.

Щоб приймати платежі онлайн, продавцям необхідно налаштувати платіжний шлюз у постачальника послуг.

Однак у продавців часто виникають проблеми зі стандартними платіжними шлюзами, що ускладнює їх здатність ефективно задовольняти потреби своїх клієнтів.

У цій статті ми розглянемо онлайн-платежі в індустрії електронної комерції, а також альтернативні рішення, які продавці можуть використовувати для поповнення своїх інтернет-магазинів.

Ми точно знаємо, що STICPAY обслуговує як продавців, так і кінцевих користувачів, поєднуючи функції шлюзів онлайн-платежів і електронних гаманців для створення ідеального рішення для глобальних транзакцій.

Залишайтеся з нами, щоб дізнатися деталі!

Що таке онлайн-шлюз?

Простіше кажучи, шлюз онлайн-платежів діє як Міст між інтернет-магазином і його клієнтами.

Інтегрувавши рішення онлайн-платежів в платформу свого веб-сайту, інтернет-магазин зможе приймати різні способи оплати (наприклад, кредитні та дебетові картки) від клієнтів в обмін на свої продукти або послуги.

Після успішної оплати шлюз обробить транзакцію клієнта і зарахує кошти на рахунок магазину електронної комерції.

В обмін на його послуги платіжний шлюз стягує комісію з продавця.

В умовах експоненціально зростаючої індустрії електронної комерції міжнародним інтернет-магазинам тепер необхідно інтегрувати платіжний шлюз в свої платформи.

Хоча у нас немає дефіциту платіжних шлюзів, більшість постачальників послуг на ринку не можуть локалізувати свої рішення відповідно до місцевих потреб.

Наприклад, платежі за кредитними картками популярні в більшості країн Європи. Однак клієнти в Азії часто вважають за краще використовувати альтернативні способи оплати.

На жаль, більшість постачальників послуг пропонують тільки способи оплати за допомогою кредитних і дебетових карт, що обмежує можливості міжнародних інтернет-магазинів задовольняти запити своїх клієнтів.

Крім того, сервіси платіжного шлюзу часто стягують величезні збори за транскордонні транзакції бізнес-клієнт (B2C) і за конвертацію відповідних валют.

А з міркувань безпеки велика частина платіжних рішень для електронної комерції тримається на коштах протягом декількох днів, перш ніж їх зарахувати на рахунок продавця.

Після оплати цих часто дорогих витрат і очікування зарахування клієнтських транзакцій, продавці також будуть стикатися з високими додатковими комісіями, коли вони встановлюють міжнародні перекази між своїми банківськими рахунками для зняття коштів.

Таким чином, більшість рішень для онлайн-платежів не вигідно ні продавцям, ні кінцевим клієнтам.

На щастя, є рішення для вирішення всіх проблем, згаданих вище, які ми розглянемо пізніше в цій статті.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСлова из букв
Следующая статьяСуши

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here