«Добролет» полетить під назвою «Добролет Плюс»

0
280

«Добролет», що є «дочкою» «Аерофлоту», який був змушений завершити діяльність через санкції Заходу, може відновити авіаперевезення, але вже під іншим ім’ям: бюджетна авіакомпанія отримає назву «Добролет-плюс»…

Повідомляється, що компанія «Аерофлот» зареєструвала кілька доменних імен, а саме: dobroletplus.com, dobrolet-plus.com. Також «Аерофлотом» були куплені аналогічні домени в зонах .рф і .ru. Коментарів від «Аерофлоту», проте, не послідувало. Втім, представники компанії також не заперечують, що керівництвом авіаперевізника вже було прийнято рішення щодо нового імені «Доброльота».

Нагадаємо, що «Добролет» почав здійснювати рейси з 10 червня цього року. Єдиний в РФ лоукостер пропрацював недовго – вже 4 серпня компанії довелося закритися через введення на тлі подій на Україні Заходом санкцій проти Росії. Тоді з компанією перестали працювати деякі європейські контрагенти: договори лізингу, страхування і технічного обслуговування літаків анулювали. Крім того, російському авіаперевізнику припинили надавати аэронавигационную інформацію.

Віталій Савельєв, гендиректор «Аерофлоту», в 20-х числах минулого місяця розповів про те, що компанія не має наміру відмовлятися від бюджетних перевезень – для цього створять новий лоукостер, який стане літати за напрямами «Доброльота». Трохи пізніше ЗМІ повідомили про те, що «Добролет» відновить авіаперевезення під іншим ім’ям.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here