Авіакомпанія «Нордавіа» може стати лоукостером

0
561

Російський авіаперевізник «Нордавіа» (ЗАТ «Нордавіа — регіональні авіалінії») анонсував зміна спеціалізації. Компанія планує перейти на бюджетні перевезення.


Про це повідомив в одному з інтерв’ю в Мурманську гендиректор «Нордавіа» Володимир Горбунов.

«Бізнес-модель компанії істотно зміниться у зв’язку зі зміною власника. Визначена стратегічна мета – це розвиток нової бізнес-моделі на основі малобюджетних авіаперевезень», — розповів Горбунов.

На думку глави «Нордавіа», на російському ринку розвиток лоукост-сегмента – завдання досить непросте. Для її успішного рішення необхідна буде позитивна зворотній зв’язок від аеропортів.

Досі «Нордавіа» спеціалізувалася на польотах по Росії та за кордон з Північно-Західного федерального округу. Базується компанія в аеропорту «Архангельськ» і московському «Домодєдово». Парк машин складається з дев’яти реактивних пасажирських лайнерів Boeing-737-500.

У березні 2011 року авіакомпанія «Нордавіа» була продана «Аерофлотом» компанії «Норільський нікель». У квітні 2016 року, компанія Sky Invest, що належить Сергію Кузнецову, співвласнику авіакомпанії — Red Wings, придбала пакет акцій «Нордавіа», і стала основним акціонерів. До моменту угоди зі Sky Invest авіакомпанія мала заборгованості перед банками і постачальниками. В ході операції всі заборгованості були реструктуризовані. В угоді також брало участь ТОВ «Норд-Текник», яке займається ремонтом та обслуговуванням авіатехніки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here