Літаки російських авіакомпаній можуть оснастити відеоспостереженням

0
219

Мінтранс вніс до Держдуми пропозицію ввести обов’язкову установку в російські літаки онлайн-систем відеоспостереження. Про це повідомив депутат ГД Микола Ковальов.


«Міністерство транспорту запропонувало змінити закон «Про транспортної безпеки». Держдума розгляне поправки, яка зажадає оснастити повітряні судна системами відеоспостереження з можливістю передачі даних в режимі реального часу», — сказав депутат.

Ковальов також додав, що дана міра в даний час представляється досить актуальною на тлі зростаючих загроз тероризму.

Депутат також нагадав, що він особисто звертався до Мінтрансу з пропозиціями забезпечити безпеку цивільних суден шляхом оснащення їх відеоспостереженням. Передачі даних при цьому зміг би дивитися в реальному часі спеціальний штаб на землі.

Після свого навернення Ковальов отримав офіційну відповідь, в якому Мінтранс висловив підтримку даної ініціативи і вдячність за увагу до актуальної проблеми. У листі Мінтрансу також було підкреслено, що робота в даному напрямку ведеться вже були проведені роботи по оснащенню Ту-204 системами відео — і аудіореєстрації, що передають дані по різних каналах радіозв’язку, включаючи супутникові.

В ході випробувань було доведено, що дана задача технічно здійсненне, включаючи принциповий момент з передачею даних в режимі реального часу, йдеться у відповіді Мінтрансу.

Фахівці відомства також звернули увагу, що відповідні виправлення в законодавство вже внесені в ГД, і зараз їх розглядає Комітет з транспорту.

Також міністерство рекомендувало звернути увагу на відповідний проект урядової постанови, яким затверджуються Вимоги щодо забезпечення безпеки та антитерористичної захищеності ряду об’єктів. Цей документ якраз і передбачає встановлення систем відеоспостереження в окремих категоріях повітряних суден ще на етапі введення в експлуатацію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here