Глава «Аерофлоту» пояснив неможливість здешевлення квитків

0
272

За заявою Генерального директора авіакомпанії «Аерофлот» Віталія Савельєва, яке він зробив «Комерсанту», мотивів і підстав для зниження вартості авіаквитків компанія не має.

Підстав для зниження цін, вважає Віталій Савельєв, сьогодні немає не тільки у «Аерофлоту», але і в інших гравців ринку. Як приклад мінімального рівня цін він навів лоукостер «Перемога», компанії, що економить, за його словами, буквально на всьому. Якщо опустити ціни нижче цього рівня, компанія буде літати в збиток.

Глава «Аерофлоту» повідомив також про своїх надіях, пов’язаних з відходом з ринку перевезень компанії «Трансаеро». Можливо, це призведе до його оздоровлення, вважає Віталій Савельєв. Проте проблеми можуть залишитися і в цьому випадку, на ринку ще досить авіакомпаній, які намагаються заощадити на всьому, включаючи безпеку пасажирів. Після відходу «Трансаеро» має оздоровитися ринок і частково компенсуватися 40% надлишку ємностей, однак глобальна проблема залишиться. Ще рік тому аналітики говорили, що із-за кризи від 20 до 30% пасажирів, перевезених в минулому році російськими авіакомпаніями, скоро перестануть літати взагалі. Мова йде про так званих «одноразових пасажирів». Ринок пасажирських авіаперевезень явно перевантажений пропозицією послуг.

Що стосується подальших кроків «Аерофлоту», пов’язаних з ситуацією на «Трансаеро», голова заявив, що дістати 13 млн пасажирів, що скористалися протягом останнього року послугами «Трансаеро», його компанія навряд чи зможе. Можливо, «Аерофлот» отримає 6-7 млн осіб, а вся група — 9 млн осіб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here