У США можуть заборонити перевозити ноутбуки на рейсах з Європи

0
402

Адміністрація Дональда Трампа обмірковує можливість заборонити перевезення ноутбуків в салонах авіалайнерів, які прибувають в Сполучені Штати з деяких країн Європи…

Обмеження можуть ввести для таких авіакомпаній, як American Airlines, United Airlines і Delta Air Lines. Джерела в Європі і США стверджують, що скоро про нововведення може повідомити Міністерство внутрішньої безпеки США, але не називають точну дату. Також нічого не сказали і про країнах, на які буде поширюватися заборона.

Є інформація про те, що 11 травня відбудеться зустріч чиновників міністерства та представників американської авіагалузі, де обговорять питання безпеки. В цей же день пройде закритий брифінг керівника міністерства Джона Келлі для сенаторів.

Як говорить Дейв Лапан, офіційний представник відомства, Келлі ще не вирішив остаточно, чи варто йти на такі заходи. За його словами, міністерство оцінює обстановку і можливі загрози, а також обговорює питання з представниками авіаперевізників та іншими зацікавленими сторонами.

Як повідомляли ЗМІ 9 травня, обмеження на провезення ноутбуків в салонах авіалайнерів, що виконують рейси в США, торкнеться країни Західної Європи.

25 квітня з’явилася інформація про те, що у Вашингтоні раздумают над введенням заборони на провезення в США ноутбуків і інших великих електронних пристроїв на рейсах з Європи. При цьому не уточнювалося, мова йде про заборону на провезення пристроїв в салонах авіалайнерів або на ввезення на територію країни.

Нагадаємо, в березні американські власті заборонили брати в салон літаків електронні пристрої, розмір яких більше, ніж стільникові телефони, пасажирам з ряду країн.

Серед них, зокрема, Єгипет, ОАЕ, Йорданія, Туреччина та інші держави Близького Сходу і Північної Америки. Таке рішення уряд США прийняло у зв’язку із зростанням загрози терактів на борту літаків.

За словами російських експертів, обмеження торкнуться і росіян, які летять в США. Наслідуючи приклад американських властей, на аналогічні заходи пішло і уряд Великобританії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here