Зниклий 8 березня «Боїнг» переховувався від індонезійських радарів

0
207

Таємничо зниклий на початку березня авіалайнер компанії Malaysia Airlines, за деякими даними, міг спеціально ховатися від виявлення радарами…

Нагадаємо, в ніч на 8 березня 2014 року безслідно зник вилетів з малазийкого Куала-Лумпура Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines. На борту літака перебувало 239 пасажирів, проте ні літака, ні слідів аварії, ні бортових самописців досі виявити не вдалося.

Як нещодавно заявив телекомпанії CNN один з джерел в уряді Малайзії, те, що лайнер зник з радарів при підході до кордонів повітряного простору Індонезії, може говорити про те, що він навмисно переховувався від радарів. Саме тому був обраний такий дивний маршрут: спочатку літак прямував на північ Індонезії, потім різко змінив курс і попрямував на південь, углиб Індійського океану. При цьому проходження ним повітряного простору країни радарами індонезійських військових зафіксовано не було.

Точку могло б поставити виявлення «чорних ящиків» або хоч якихось слідів краху, але єдине, що зараз є на руках — припущення експертів з приводу того, куди міг податися зниклий «Боїнг».

Також є дані, що в районі передбачуваного падіння китайське патрульне судно Haixun 01 нещодавно виявило невідомі сигнали, які цілком можуть виходити від одного з бортових самописців. Однак голова координаційного центру пошуків Ангус Х’юстон сказав, що ця новина хоч і обнадійлива, але поки ще не перевірена.

Пошуково-рятувальна операція, в якій задіяно чимало суден і літаків, триває вже кілька тижнів. І, як заявив міністр оборони Малайзії Хишамуддин Хусейн, завершувати її поки не планується — навіть незважаючи на відсутність видимих результатів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here