Молода росіянка загинула в готелі Шарм-Ель-Шейха

0
161

На популярному єгипетському курорті Шарм-Ель-Шейх загинула 25-річна російська туристка. Причина смерті – отруєння низькоякісним алкоголем.

Як повідомляють журналісти, дівчина померла у себе в номері п’ятизіркового готелю Dessole Royal Rojana Resort буквально на руках у друзів і лікарів ще 1 січня. Ні лікар готелю, ні викликані ним медики «швидкої» з Шарма не змогли їй допомогти.

Туристка приїхала на відпочинок в Єгипет по лінії туроператора «Пегас Туристик», саме під його управлінням і знаходиться цей готель.

Рідне місто Марії Мельникової — Novocheboksarsk. Вона переїхала в Москву й успішно працювала лікарем-стоматологом. На відпочинок дівчина приїхала в компанії двох своїх знайомих, щоб разом зустріти новорічну ніч. 1 січня її мати отримала дзвінок, в якому адміністрація готелю повідомила про смерть Марії.

Відразу ж після трагедії правоохоронними органами Єгипту було відкрито кримінальну справу у зв’язку зі смертю Марії Мельникової. У перші дні трагедії, страхові компанії не дали однозначної відповіді про те, чи підходить даний випадок під умови, зазначені в страховому договорі. З-за цього батьки не знають, хто буде оплачувати доставку тіла в Росію.

В даний час тіло загиблої Марії транспортовано в Каїр. І як стало зрозуміло з повідомлень посольства Росії в Каїрі, офіційною причиною смерті стало отруєння алкоголем низької якості. З-за цього оплату транспортування тіла загиблої все ж візьме на себе страхова компанія.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here