Піраньї покусали відпочиваючих на річковому пляжі в Аргентині

0
195

Майже 70 людей постраждали в результаті нападу піраній на одному з річкових пляжів Аргентини, у місті Росаріо.

Напад було зафіксовано на великому міському пляжі, розташованому на березі річки Парана. Останнім часом у центральній частині Аргентини встановилася дуже спекотна погода. Іноді температура повітря сягає +38..+39 градусів, сприяючи рясного припливу людей на пляжі.

У поліції зазначають, що в цілому постраждали близько 60 дорослих та семеро дітей. У двох дітей зафіксовані серйозні поранення.

Основна область, куди припадали укуси – це руки і ноги відпочиваючих, які були у воді.

«Подібні випадки вже траплялися, але це були поодинокі звернення», — відзначають співробітники медичних служб Аргентини. В районі Росаріо, де знаходиться річка Прана, мешкає два типи піраній – це прісноводні Serrasalmus spilopleura і Pygocentrus nattereri. Такі риби можуть виростати до 35 сантиметрів в довжину і важити близько 3,5-4 кілограм.

Незабаром після події пляж закрили для купання і направили на місце загони поліції. Місцеві біологи стверджують, що під час особливо спекотних днів, коли температура піднімається досить високо, піраньї стають дуже агресивними і здатні нападати на людей, якщо відчують у воді хоч краплю крові. «Саме за таким сценарієм, швидше за все і розгорталися події в Парані», — зазначають біологи.

Піранья вважається однією з найбільш агресивних і кровожерливих риб у світі, яка не пропустить жодної нагоди поживитися свіжим м’ясом, і неважливо, буде це тварина, риба або людина.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here