В районі Австралії почастішали напади акул на людей

0
350

На пляжах південного узбережжя країни сталося вже кілька випадків нападу цих хижаків на відпочиваючих.

Одне з перших нападів в цьому році стався на узбережжі Нової Зеландії, на пляжі в Порпойс Бей — тоді нападу піддався 28-річний британський серфінгіст Даррен Міллс. За його словами, катаючись у півсотні метрів від берега, він спочатку відчув сильний удар, а потім побачив і саму хижачку.

З допомогою дошки Даррену тоді вдалося відбитися від акули і дістатися до мілководдя, де його вже чекали друзі, які витягли його на берег і надали першу допомогу. Потім постраждалий вертольотом був доставлений в лікарню і прооперований. Результатом акулячої атаки в цьому випадку стали рвана рана на стегні і пошкоджене сухожилля.

Потім службою порятунку Австралії біля міста Перт, що на заході країни, було зафіксовано ще три випадки нападу акул, один з яких, на жаль, закінчився трагічно.

І ось нещодавно на одному з пляжів Нового Південного Уельсу стався ще один подібний випадок. На цей раз жертвою стала 63-річна Крістін Армстронг. Сталося це поблизу невеликого села Татра: під час купання несподівано з’явилася акула (за словами чоловіка Крістіан, її розмір становив близько 4 метрів) і потягла жінку в океан.

На пошуки тіла був відправлений вертоліт, але через погіршення погоди знайти останки досі так і не вдалося.

У зв’язку з цим поліція Нового Південного Уельсу настійно рекомендує всім бажаючим поплавати тимчасово утриматися від купання в океані — до особливих повідомлень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here