Таємниця туриста, зниклого в гейзерном джерелі Йєллоустон

0
223

Співробітники Єллоустонського парку повідомили подробиці випадку з туристом, який там загинув…

8 червня американець впав в гаряче джерело і пропав.

Колін Натаніель Скотт разом з сестрою пройшли приблизно 200 метрів по мосту над гейзерным басейном Норріс у Йєллоустоні. Раптово турист оступився і впав на джерело.

Працівникам парку не вдалося знайти 23-річного американця. Під тонкою вапняної кіркою, яка покрила джерело, збереглося кілька особистих речей Скотта, але не було тіла. Пошуки припинили з-за високої температури та кислотності води.

Нещодавно стало відомо, що американець збирався порушити заборону і скупатися в гейзерном басейні. Рятувальники не змогли відразу дістати тіло Скотта, тому що почалася гроза, а на наступний день останки зникли.

Лэрент Вересс, помічник головного рейнджера заповідника, пояснив подію тим, що тіло американця розчинилося у воді з високою температурою (близько 200 градусів) і кислотністю.

Подія трапилася в одному з найбільш непередбачуваних місць парку, нещасні випадки тут бували і раніше. Вода в басейні Норріс має більш високу температуру, кислотність, ніж в інших джерелах. Все ж він найбільш популярний серед туристів, в 2015 році тут побували 4,1 млн. відвідувачів.

З 1890 року в районі Єллоустонського парку загинули щонайменше 22 людини. Більшість стали жертвами нещасних випадків. Минулої суботи батько не втримав 13-річного сина, в результаті хлопчик упав у інший гейзерні джерела. Зафіксовано не менше двох спроб скупатися в гарячій кислоті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here