В Ізраїлі померла дівчинка, мати якої потонула при порятунку

0
438

В одній з ізраїльських лікарень сьогодні, 26 травня вранці померла 12-річна російська дівчинка, яку напередодні накрило високими хвилями в Середземному морі. Її мати потонув при спробі врятувати дочку.

Інформацію про смерть дівчинки передав ЗМІ прес-секретар ізраїльської поліції Михайло Зингерман.

«За інформацією, якою ми володіємо, дівчинка зі своєю 35-річною мамою пішли купатися на пляж ввечері, коли купання заборонено, і рятувальники вже не працюють. В цей час доби море особливо небезпечно», — заявив Михайло Зингерман.

За інформацією ізраїльських ЗМІ, росіянки приїхали до друзів у Бат-Ям. У вівторок ввечері вони пішли ввечері на пляж, і дівчинка увійшла у воду, де її відразу ж накрило триметровими хвилями. Мати кинулася у воду в спробі врятувати дочку, але безуспішно, і незабаром потонула. Саму дівчинку, ще живу, віднесло на сусідній пляж, де її виявили та доставили в лікарню Wolfson Hospital. Вже перші результати оцінки її стану, за словами заступника керівника лікарні, показали, що шанси вижити невисокі.

У ЗМІ Ізраїлю також пройшла інформація, що батько загиблої дівчинки вилетів до Ізраїлю.

У публікаціях, що описують трагедію, підкреслюється, що уздовж усього пляжу розміщені попередження про заборону на купання у той чи інший час. Повідомлення подані на івриті та англійською мовою. Російською мовою табличок немає, але зате кожна з них містить зображення-мініатюру, з яких можна зрозуміти зміст повідомлення.

За останній час це вже третій трагічний інцидент на пляжах Ізраїлю. У середу 25 травня там у морі потонула пара літніх громадян Німеччини. А у четвер, 26 травня на пляжі в Герцлії в морі ледве не втопилися троє людей: 20-річна зараз знаходиться в критичному стані в лікарні, а дівчатка 12 і 16 років з води витягнули відпочиваючі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here