Подружня пара загинула під час відпочинку в Єгипті, їх син осліп

0
376

Федеральне агентство з туризму починає власне всебічне розслідування за фактом загибелі російських туристів під час відпочинку на популярному єгипетському курорті Хургада.

На початку березня цього року жителі Ленінградської області – 50-ти літні подружжя Андрій і Марина Хмелевы зі своїм 24-річним сином Павлом вирушили за туристична путівка на відпочинок в Єгипет, в готель Grand Hotel 4*.

За словами родичів загиблих, в готелі вони вживали алкоголь, який, ймовірно, був підробленим. При цьому, за словами сестри загиблої Марини, ні про яке зловживанні алкоголем мова йти не може.

Ще 7 березня під час відпочинку Андрій відчув себе погано, в результаті чого був госпіталізований і помер в лікарні – за офіційною єгипетської версією, від серцевого нападу.

На наступний день почалися проблеми зі здоров’ям у Марини, яка відчула себе погано, осліпла і померла.

За словами родичів, 9 березня 24-річного Павла, примусово посадили в літак і відправили на батьківщину. Тут по прильоту в аеропорту Пулково він відчув себе погано і почав сліпнути.

Його екстрено доставили в НДІ швидкої допомоги ім. І. в. Джанелідзе в Санкт-Петербурзі, де йому офіційно було поставлено діагноз – отруєння метанолом. Лікарі зуміли вести токсини з організму, але, на жаль, молодий чоловік найімовірніше залишиться інвалідом по зору на все життя. Лікарі продовжують його лікування.

Страхова компанія вже доставила тіла загиблих в Росію. Зараз їхні тіла знаходяться на шляху з Москви в Санкт-Петербург.

В Ростуризмі намагаються зв’язатися з владою Єгипту і готелем, де жила сім’я Хмелеві, щоб з’ясувати подробиці інциденту.

А поки розслідування не закінчено радимо не вживати спиртні напої в готелях і вуличних забігайлівках. Краще купувати їх в Duty free в аеропорту, де точно можна бути впевненими в якості напоїв.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here